Oferta

W związku z rozpowszechnianiem zdrowego stylu życia, a my jesteśmy klubem, który skierowany jest na propagowanie sprawności fizycznej i psychicznej, dbanie o zdrowie oraz wydajność pracy Państwa pracowników, pragniemy zachęcić Państwa do korzystania z usług naszego klubu.

Korzyści dla Pracodawcy:
Pracownicy, którzy aktywnie spędzają swój wolny czas np.: uprawiając sport, są zdrowi i szczęśliwi, a ich dobra kondycja fizyczna i psychiczna w sposób zauważalny przyczyni się do sukcesu również Twojej Firmy.

Co można zyskać dbając o kondycję fizyczną pracowników:
- większą witalność i energię,
- lepsze samopoczucie i efektywność pracy,
- wzrost motywacji i zaangażowania w pracy,
- lepsza umiejętność radzenia sobie ze stresem,
- większa lojalność,
- mniejsza absencja chorobowa i koszty leczenia.

Ze swojej strony gwarantujemy miłą i fachową obsługę oraz zapewniamy, że czas spędzony u nas będzie czasem dobrze pozyskiwanym, płynącym w miłej i przyjaznej atmosferze.
Dołożymy wszelkich starań, aby pracownicy Państwa firmy, którzy odwiedzą nasz klub byli w swoich codziennych zajęciach pracownikami bardziej wydajnymi, pełnymi siły. Radości i twórczej energii.
Jak pokazują badania prowadzone przez National Institutes of Health, ponad 78% firm z UE, które zdecydowały się na regularne świadczenia na rzecz pracowników w materii sportu, rekreacji i kultury, odnotowały poprawę swoich wyników. Również w Polsce craz częściej pracodawcy decydują się na taką formę nagrodzenia swoich pracowników. Dołącz do nich!!!
Na Państwa życzenie przygotujemy indywidualną ofertę cenową, ws. której proszę kontaktować się z właścicielem klubu pod numerem telefonu: 535 776 607.


Z wyrazami szaczunku,
Klub Goliat